kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Vizualizace pro stavbu krbů, akumulačních kamen a sporáků

Vizualizace – návrhy v 3D pro stavbu krbů, akumulačních kamen a kachlových sporáků
Pro své zákazníky vytváříme návrhy všech topidel v 3D grafickém programu Palette CAD – speciálním programu pro kamnáře. Jsme tak schopni zákazníkovi maximálně přiblížit vzhled budoucího topidla v místě, kde bude stát. Můžeme Vám také nabídnout barevné ladění topidla do interiéru nebo kompletní návrh topidla i s nejbližším interiérem. Proto je vhodné mít nějakou představu o topidlu a projektovou dokumentaci k domu. Pokud představu nemáte, nevadí – rádi Vás nasměrujeme pomocí našich již realizovaných topidel nebo katalogů našich dodavatelů na to pravé řešení pro Vás. Každé topidlo je tak šité na míru zákazníkovi a do daného prostoru – stavíme a navrhujeme pouze originály.

Obsah dokumentace na nové topidlo

Tato dokumentace obsahuje 3D náhledy na nové topidlo, nárys a půdorys. Veškeré výkresy pak slouží jako projekt pro stavbu topidla a jsou proto nezbytné pro každou stavbu.

Orientační ceny za zpracování 3D návrhu:
  • 3D návrh krbu 1.000,- až 2.000,-Kč dle složitosti
  • 3D návrh akumulačních kamen nebo kachlového sporáku 2.500,- až 6.000,- Kč dle složitosti
Jelikož jsme vyučení kamnáři, poskytujeme také kompletní výpočty sálavých akumulačních kamen a sporáků i s ležením.

Ukázky vizualizace kamen a krbů

Aktuální informace
vloženo: 21.07.2017
DOVOLENÁ

Upozorňujeme zákazníky, že prodejna i eshop bude ve dnech 26. - 28. 7. 2017 uzavřena. Ve dnech 31.7. - 3.8. bude provoz pouze po předchozí domluvě na telefonu 602353996, 4.8. a 5.8. bude opět zavřeno. Ve dnech 7. - 12.8. bude provoz opět pouze po předchozí domluvě na telefonu 602139923. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení.