kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Sporákové kování a krbová dvířka

Krby Kamna Székely - specialista v oboru kamnářství
sporákové kování a krbová dvířka Sporáková dvířka a další kování můžeme nabídnout v klasickém i moderním provedení. Jednoduché kování Rustik se hodí ke zdobenějším sporákům k modernějším pak série Line Antik. Veškeré kování si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Zajistíme Vám výrobu nové plotny, sporákového rámu se zábradlíčkem, čistících dvířek, popelníky, rošty, čtyrnožky i smaltované plechy. Litinová dvířka jsou vhodnější u rustikálních staveb. O možnostech použití Vás budeme rádi informovat. Na lakované části kování je použita vypalovací barva, která se vypaluje během prvních topení. Úchytky nabízíme mosazné nebo keramické.

Krbová a kamnová dvířka nabízíme včetně keramického skla. Některé typy i s dvojitým sklem pro snížení úniku tepla do místnosti. Rámečky mohou být v černém laku nebo nerezové. Rámy umožňují připojení na externím přívod vzduchu. Regulace vzduchu je lamelou na dvířkách,prim.a sec.Povrchová úprava tryskáním,nástřik žáruvzdornou barvou a následný výpal v peci na 300°C. Nabízené rozměry naleznete v e-shopu.
Aktuální informace
vloženo: 21.07.2017
DOVOLENÁ

Upozorňujeme zákazníky, že prodejna i eshop bude ve dnech 26. - 28. 7. 2017 uzavřena. Ve dnech 31.7. - 3.8. bude provoz pouze po předchozí domluvě na telefonu 602353996, 4.8. a 5.8. bude opět zavřeno. Ve dnech 7. - 12.8. bude provoz opět pouze po předchozí domluvě na telefonu 602139923. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení.