kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Sporákové kování a krbová dvířka

Krby Kamna Székely - specialista v oboru kamnářství
sporákové kování a krbová dvířka Sporáková dvířka a další kování můžeme nabídnout v klasickém i moderním provedení. Jednoduché kování Rustik se hodí ke zdobenějším sporákům k modernějším pak série Line Antik. Veškeré kování si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Zajistíme Vám výrobu nové plotny, sporákového rámu se zábradlíčkem, čistících dvířek, popelníky, rošty, čtyrnožky i smaltované plechy. Litinová dvířka jsou vhodnější u rustikálních staveb. O možnostech použití Vás budeme rádi informovat. Na lakované části kování je použita vypalovací barva, která se vypaluje během prvních topení. Úchytky nabízíme mosazné nebo keramické.

Krbová a kamnová dvířka nabízíme včetně keramického skla. Některé typy i s dvojitým sklem pro snížení úniku tepla do místnosti. Rámečky mohou být v černém laku nebo nerezové. Rámy umožňují připojení na externím přívod vzduchu. Regulace vzduchu je lamelou na dvířkách,prim.a sec.Povrchová úprava tryskáním,nástřik žáruvzdornou barvou a následný výpal v peci na 300°C. Nabízené rozměry naleznete v e-shopu.
Aktuální informace
vloženo: 15.09.2019
OMEZENÍ PROVOZU 18.9.

Omlouváme se zákazníkům, ale 18.9. bude prodejna i eshop otevřena pouze do 12h z důvodu účasti na výstavě ForArch. Děkujeme za pochopení.