kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Krbové vložky Spartherm

Krbové vložky Spartherm – série Mini, Varia, Arte a Speedy jsou ocelové svařence se šamotovou výstelkou topeniště. Krbové vložky Spartherm je možné připojit na externí přívod vzduchu (CPV). Téměř všechny nabízí provedení jak s bočním otevíráním dvířek, tak s dvířky výsuvnými. Sortiment zahrnuje i různé výšky dvířek – 45,51,57cm, u některých typů až 80cm. Dvoustupňové spalování a efektivní oplach skla předehřátým vzduchem je samozřejmostí. Krbové vložky Spartherm se vyrábí ve třech variantách provedení dvířek - Prestige, Linear a Ambiente.

Řada Prestige jsou krbové vložky různých velikostí, výkonů, různých tvarů skel (rovná, rohová, radiální, prismatická) a různých povrchových úprav dvířek. Dvířka u vložek Prestige mají celokovový rám. Kromě černé se vyrábí také s tenkým zlatým nebo stříbrným proužkem, celý rám ve stříbrném či zlatém provedení – vždy v lesklé či matné úpravě - a v nerezu. Krbové vložky řady Linear se liší provedením dvířek. Ta jsou vyrobena z podtištěného skla v kombinaci s minimálním kovovým rámečkem. Provedení 3S u výsuvných typů dvířek nemá na spodní hraně kovový rám.

Série Ambiente má celokovový rám dveří, nabízí možnost rovného, prismatického nebo radiálního prosklení, u všech typů krbových vložek se vyrábí dvířka otvírací i výsuvná. V nabídce je provedení pouze v černé barvě, umístění pantů je dané. Zadní ani boční přikládání není možné. Všechny vložky Ambiente se dají napojit na tahový systém, čímž můžeme docílit u krbové vložky kromě „rychlého“ tepla a teplovzdušných rozvodů také dlouhé tepelné setrvačnosti . Napojení na šamotové tahy je u řad Prestige a Linear možné pouze u vybraných jednotlivých krbových vložek a nesmí se kombinovat se zadním nebo bočním přikládáním.

Varia Eh 4S
Varia Ch 4S
Varia BEh 4S
Varia B-FDh 4S
Varia B-120-h 4S
Varia Ah 4S
Varia A-FDh 4S
Spartherm Varia 2Lh/2R 100h 4S
Mini Z1 4S 51 7kW
Mini Sh 4S
Mini R1Vh 4S 57
Krbová vložka Spartherm Varia FDh 4S 51
Krbová vložka Spartherm Varia FD 4S 51
Krbová vložka Spartherm Varia Bh 3S
Krbová vložka Spartherm Varia 2Lh / 2Rh 51
Krbová vložka Spartherm Varia 1V 4S 51
Krbová vložka Spartherm Speedy 1Vh 4S 51
Krbová vložka Spartherm Speedy 1V 4S 51
Krbová vložka Spartherm Mini R1V 4S 51
Krbová vložka Spartherm Mini 2Lh/2Rh 4S 51
Krbová vložka Spartherm Mini 2L/2R 4S 51
Krbová vložka Spartherm Arte Xh 3S
Krbová vložka Spartherm Arte Bh 4S
Arte X-FDh 3S
Arte U70h 4S

Krby, krbové vložky
Aktuální informace
vloženo: 15.09.2019
OMEZENÍ PROVOZU 18.9.

Omlouváme se zákazníkům, ale 18.9. bude prodejna i eshop otevřena pouze do 12h z důvodu účasti na výstavě ForArch. Děkujeme za pochopení.