kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Krbová kamna Skantherm

O společnosti skantherm

Pouze pokud že jste opravdu zapálení pro to, co děláte, budete úspěšní

Díky této zásadě, se stal Skantherm jedním z lídrů na trhu pro moderní, designově orientované krbová kamna v Německu a Evropě, protože byla založena již před 30 lety. Rodinný podnik v druhé generaci podněcuje trh s krbovými kamny novými kreativními nápady po celou dobu existence. Tato vášeň pro práci a nové trendy, dovoluje tvořit vysoce kvalitní krbová kamna jako požární nábytek, který splňuje nejvyšší nároky na kvalitu výrobku, produktový design a nejvyšší technické provedení. Krbová kamna Skantherm jsou postavena na celý život. Takové jsou naše služby: náš profesionální servisní tým a kvalitní Německé zázemí s rozsáhlým technickým zákaznickým servisem vás bude podporovat po celou dobu životnosti vašich krbových kamen. Díky dlouholeté tradici a mnohaletým zkušenostem zajišťujeme vysoce kvalifikovaný poradenský servis pro všechny vaše dotazy a problémy, a to i po mnoha letech.
Krbová kamna Shaker

Krbová kamna
Aktuální informace
vloženo: 14.12.2018
Vánoční dovolená a inventura 18.12.2018 - 6.1.2019

Vážení zákazníci, děkujeme vám za projevenou důvěru v roce 2018 a do nového roku vám přejeme mnoho úspěchů pracovních i osobních, štěstí a zdraví.

Naše prodejna a také eshop bude ve dnech 18.12. - 6.1.2019 uzavřeno - nebude tedy probíhat prodej ani expedice. Děkujeme za pochopení.