kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Fotogalerie dodavatelů

SPARTHERM

SPARTHERM

Německý dodavatel prvotřídních krbových vložek a kamen vysoké kvality s velmi širokou nabídkou, z které si dokáže vybrat každý.

Fotogalerie

BRUNNER

BRUNNER

Německý dodavatel krbových a kamnových vložek pro použití do akumulačních i horkovzdušných krbů a také do akumulačních kachlových kamen.

Fotogalerie

SOMMERHUBER

SOMMERHUBER

Rakouský dodavatel kachloví – klasické formáty i formáty velkoplošné, s různými efektními povrchovými úpravami, například vroubkováním. Široká nabídka glazur je samozřejmostí. Jako jediný výrobce nabízí tvarované opěrky pro se

Fotogalerie

HEIN

HEIN

Český výrobce kachloví s dlouholetou tradicí. Kachle jak klasických formátů, tak velkoplošné pro stavbu krbů, akumulačních kamen a sporáků. Dodavatel kachlů pro kamna Romotop.

Fotogalerie

MK PROFI

MK PROFI

MK PROFI KACHLOVÁ KAMNA s.r.o. je tradiční česká rodinná kamnářská firma zabývající se převážně zakázkovou výrobou kamnového kachloví špičkové profesionální kvality.

Fotogalerie

EXNER

EXNER

Keramické studio EXNER nabízí výtvarné řešení interiérových a exteriérových doplňků do architektury, zejména pak stavby keramických krbových kamen.

Fotogalerie

JOTUL

JOTUL

Norský výrobce Jotul kvalitních litinových kamen a krbových vložek. Nabízí oplach skla horkým vzduchem, systém dvojitého spalování, který zaručuje vysokou účinnost spalování a nízkou spotřebu dřeva a externí přívod vzduchu.

Fotogalerie

Ortner

ORTNER

Přední rakouský výrobce topenišť a materiálů pro stavbu kamen. Ortner nabízí keramický akumulační tahový systém KMS, kruhové komory a další materiály.

Fotogalerie

Aktuální informace
vloženo: 01.04.2016
Sleva 15% na krbová kamna Jotul F 3 CB!

Opět Vám přinášíme akční slevu -15% na krbová kamna Jotul F 3 CB ve všech barevných variantách - černý lak, hnědý smalt - majolika, modročerný smalt, slonová kost smalt. Dále nabízíme akční slevu -15% na moderní kamna Jotul F 370 s trojstranným prosklením v různých variantách v černém laku. Pokud potřebujete teplo rozvádět do celého domu, nabídneme Vám horkovzdušnou krbovou vložku Jotul I 570 opět se slevou -15%! Přijďte se podívat na naši prodejnu a vyberte si z naší zajímavé nabídky!