kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Hřejivé srdce domova


vloženo: 25.02.2014

Majitelé nově postavené roubenky si nedokázaly novou chalupu představit bez hřejivého srdce domova - kachlových kamen, a proto nás oslovili a podělili se se svojí představou. Hlavním požadavkem byla možnost vaření a pečení. Zároveň si také přáli, aby kamna měla možnost dlouhodobé akumulace, ale topení jen z jednoho místa. 

Navrhli jsme proto sporák s hlubokým topeništěm , jednou pečící troubou. Sporák má ale také možnost přesměrování toku spalin do tahového systému, který je další součástí kamen. Ovládání toku spalin zajišťuje jednoduchá mechanická klapka, díky které spaliny proudí šamotovým tahovým systémem umístěným za sporákem. Tok spalin je také možné regulovat elektronicky podle dosahovaných teplot.

Kování sporáku je na zakázku vyrobené český výrobcem z Nového Veselí - firmou Jokr. Kachle v císařské modré vyrobila česká keramička K&K Poker.

Hřejivé srdce domova

Hřejivé srdce domova
Hřejivé srdce domova

Hřejivé srdce domova


Hlavní stránka
Aktuální informace
vloženo: 21.07.2017
DOVOLENÁ

Upozorňujeme zákazníky, že prodejna i eshop bude ve dnech 26. - 28. 7. 2017 uzavřena. Ve dnech 31.7. - 3.8. bude provoz pouze po předchozí domluvě na telefonu 602353996, 4.8. a 5.8. bude opět zavřeno. Ve dnech 7. - 12.8. bude provoz opět pouze po předchozí domluvě na telefonu 602139923. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení.